1. pl
  2. en
  3. de

Jak wygląda proces komunikacji z klientem?

Czy oferujemy dostawę naszych mebli?

Samochód ciężarowy Negoti, którym rozwozimy zamówienia Destini

Jesteś zainteresowany skorzystaniem z naszej oferty?

Montażysta na drabinie

Co po dostawie naszych produktów?

Montaż i wniesienie produktów w obiekcie docelowym oferujemy niezależnie od tego czy dostarczane są nasze produkty czy produkty tożsame z naszymi. W naszej firmie stale pracuje kilka ekip montażowych, dzięki czemu możemy obsłużyć kilka projektów jednocześnie. Gdy montaż dotyczy mebli dostarczonych przez nas, istotne jest ustalenie ile osób potrzebuje klient i na jak długi czas. Jeśli w grę wchodzą inne produkty, konieczne jest wcześniejsze omówienie zakresu obowiązków naszych montażystów, oraz narzędzi, które będą im potrzebne.

Pracownik montuje szkielet krzesła

Nasze meble tapicerowane i meble twarde

Nasze produkty tworzone są dzięki wykorzystaniu zaawansowanych maszyn typu CNC, okleiniarka, prasa HPL, jak również dzięki ręcznej pracy wykwalifikowanych pracowników. Krzesła, fotele, kanapy, sofy, pufy i inne meble tapicerowane są zazwyczaj tworzone według odgórnie narzuconego projektu, a dzięki wykorzystaniu produkcji w technologiach cyfrowych, zachowują one wymaganą jakość i powtarzalność.

Meble twarde takie jak szafy ubraniowe, szafki nocne, komody, stoły, ławki zwykle są tworzone po uprzednim ustaleniu wymiarów i specyfikacji dla danego projektu. Jesteśmy w stanie stworzyć nowy produkt dla danego klienta, który będzie powtarzalny i odpowiedni jakościowo dla wielu projektów, jak również jesteśmy w stanie przygotować produkt pod wyposażenie jednego, konkretnego obiektu.

Zadzwoń pod numer: +48 61 656 14 15

lub napisz do nas na adres: biuro@destini.pl

Jak wygląda projekt prowadzony przez Destini?

Polityka prywatności

Polub fanpage
Obserwuj profil

Tel. : +48 61 656 14 15
e-mail: 
  biuro@destini.pl 

DESTINI GROUP Sp. z o.o. Sp. K.
ul. Obornicka 52, Złotniki
62-002 Suchy Las

NIP PL972 125 88 45
REGON 362960975

Logo Destini Furniture
Siedziba firmy w Złotnikach pod Poznaniem

Wszelkie zamówienia dostarczamy do klienta, oferując również usługę montażu w obiekcie docelowym. Posiadamy własną flotę samochodów ciężarowych z naczepami wyposażonymi w podwójne podłogi, dzięki czemu efektywniej można wykorzystywać przestrzeń ładowania. Każdy z naszych samochodów jest wyposażony również w wózek widłowy, który umożliwia rozładunek cięższych towarów. Poza tym współpracujemy z firmami transportowymi, tak aby zawsze móc zapewnić klientowi transport zamówienia do celu.

Z naszymi partnerami kontaktujemy się w językach: polskim, angielskim, niemieckim, oraz francuskim. Zależy nam na tym aby skuteczna komunikacja ułatwiała pracę naszym klientom. Zawsze staramy się maksymalnie poznać potrzeby naszych klientów, tak aby dopasować produkty i usługi pod ich wymagania. Dzięki starannemu przygotowaniu każdego zamówienia udaje nam się uniknąć wielu nieporozumień po dostarczeniu mebli.

W większości przypadków meble produkujemy w oparciu o rysunki techniczne dostarczone lub zaakceptowane przez naszych klientów. Gdy w grę wchodzi wyposażenie budynku w meble twarde, często konieczne jest również wykonanie pomiarów w obiekcie. Meble tapicerowane tworzymy w tkaninach wybranych przez naszych partnerów, a gdy jest zapotrzebowanie na większe ilości, jesteśmy w stanie wdrożyć do produkcji produkt zaprojektowany przez klienta lub dla klienta.

Nasza oferta skierowana jest w głównej mierze do instytucji, jednak nie zamykamy się również na współprace z klientami indywidualnymi. Docelowo nasze produkty przeznaczone są do obiektów typu restauracje, hotele, domy opieki, domy studenckie, kafejki, oraz prywatne apartamenty. Często współpracujemy z pośrednikami za granicą, którzy regularnie koordynują wyposażenie wielu obiektów na terenie danego kraju. Taka długotrwała relacja daje nam możliwość większego dostosowania naszych możliwości do potrzeb klientów. Dzięki temu od lat skutecznie działamy na rynku niemieckim oraz kilku innych europejskich rynkach. W Polsce nasza oferta rozszerzona jest o asortyment wissner-bosserhoff, którego jesteśmy wyłącznym przedstawicielem na naszym rodzimym rynku. Więcej informacji na ten temat znajdą państwo na stronie www.destinicare.pl

Do kogo kierujemy naszą ofertę?

Wyposażenie większych obiektów może być dla inwestorów skomplikowane, z uwagi na dużą ilość tematów koniecznych do koordynacji. Współpraca z Destini umożliwia przekazanie wielu części wyposażenia obiektu jednemu wykonawcy. Dzięki temu proces ustalania zapotrzebowania, ofertowanie i wszelkie formalności stają się prostsze i bardziej elastyczne. Nasza oferta zawiera nie tylko produkty, takie jak meble tapicerowane lub meble z płyty, ale także usługi takie jak transport, wniesienie i montaż mebli w obiekcie. Specjalizujemy się w wyposażeniu dużych obiektów (50+ pokojów) , jednak nie zamykamy się na współpracę przy umeblowaniu mniejszych budynków.

Przykładowa konfiguracja modelu Largo Arm
Szafa ubraniowa
Projekt 3D obiektu