Naczepy negoti wyposażone są w dwie podłogi

Odpowiednia logistyka to jeden z aspektów, który wpływa na zadowolenie klienta oraz to czy wróci do nas z kolejnym zamówieniem. Do uszkodzenia towaru najczęściej dochodzi podczas załadunków oraz rozładunków. Odpowiedni sprzęt oraz ludzie pozwalają zmniejszyć ryzyko uszkodzeń, co przekłada się na zadowolenie klienta oraz niweluje potencjalne opóźnienia.

 

Zespół logistyków oraz profesjonalnych kierowców jakimi może pochwalić się NEGOTI codziennie stawia czoła wyzwaniom z jakimi należy się mierzyć w świecie transportu towarów. Kierowca jako ostatnie ogniwo łańcucha dostaw towaru ma niebagatelne znaczenie. Prezencja wpływa na pozytywne postrzeganie przez klienta, a umiejętności za kierownicą pozwolą dojechać nawet w te najbardziej wymagające miejsca. Najnowocześniejszy sprzęt taki jak m.in. ciągniki siodłowe marki Mercedes z najnowszymi systemami elektronicznymi wspomagają pracę zarówno kierowcy jak i całego zespołu logistyków. Specjalistyczne podłogi z podwójnym systemem załadunku pozwolą na piętrowanie towaru co wpływa na poprawę wypełnienia objętości naczepy. Dopełnieniem całości jest wózek widłowy pozwalający na bezproblemowe oraz szybkie rozładowanie towaru u klienta. Jest to szczególnie pomocne na placach budowy czy u klienta indywidualnego, który nie posiada na co dzień narzędzi wspomagających rozładunki.

 

 

Zamawiając designerskie meble Destini nie możemy zapomnieć o ostatnim elemencie jaki widzi klient w trakcie odbioru towaru. Zestawy NEGOTI idealnie wpasowują się w charakterystykę produktów DESTINI swoim ponadprzeciętnym wyglądem. Grafitowe ciągniki oraz naczepy w połączeniu z wózkiem widłowym koloru czerwonego pozostaną w pamięci klienta na długi czas. Wierzymy, że klient będzie zadowolony z produktów DESTINI, a całość dopełni usługa transportu towaru.   

 

 

Wyposażenie samochodów Negoti
Flota Negoti

Dlaczego warto wybrać transport NEGOTI?

Design Negoti & Destini

Transport i rozładunek zamówionych produktów

CIĄGNIK SIODŁOWY NEGOTI

WÓZEK WIDŁOWY NEGOTI

DESTINI GROUP Sp. z o.o. Sp. K.
ul. Obornicka 52, Złotniki
62-002 Suchy Las

NIP PL972 125 88 45
REGON 362960975

Tel. : +48 61 656 14 15
e-mail: 
  biuro@destini.pl 

Obserwuj profil
Polub fanpage

Polityka prywatności

  1. pl
  2. en
  3. de