1. pl
  2. en
  3. de

Meble twarde

Polityka prywatności

Polub fanpage
Obserwuj profil

Tel. : +48 61 656 14 15
e-mail: 
  biuro@destini.pl 

DESTINI GROUP Sp. z o.o. Sp. K.
ul. Obornicka 52, Złotniki
62-002 Suchy Las

NIP PL972 125 88 45
REGON 362960975

logo meble

Oprócz mebli z płyty laminowanej, w naszej ofercie znajdują się również produkty z drewna litego i drewna klejonego. Stoły, ławki, hokery i inne produkty w pełni drewniane, lub z elementami metalowymi, mogą stanowić wyposażenie placówek publicznych takich jak szkoły, lub równie dobrze stanowić uzupełnienie wyposażenia apartamentów. W zależności od zapotrzebowania możemy więc pomóc wyposażyć bardzo odmienne projekty.

Dzięki posiadaniu własnej produkcji, oraz współpracy z zaufanymi partnerami biznesowymi, jesteśmy w stanie spełnić bardzo zróżnicowane potrzeby naszych klientów. Wiele z naszych mebli tworzymy na podstawie rysunków technicznych wykonanych we współpracy z klientem, po wykonaniu pomiarów w obiekcie docelowym. Dzięki temu meble są maksymalnie dopasowane do pomieszczeń w którym mają stać, a ryzyko nieporozumień jest bliskie zeru.

Nasze meble są produkowane z wykorzystaniem zaawansowanych maszyn, które zapewniają bardzo dużą dokładność i powtarzalność produktów. Szeroki wachlarz wyboru wykończeń, kolorów i rodzajów płyt, elementów metalowych i opcji umożliwia dopasowanie produktów do zapotrzebowania klienta. Meble niestandardowe jesteśmy w stanie zmontować przy pomocy naszych ekip montażowych, dzięki czemu nasi klienci dostają produkt gotowy do użytku.

Dzięki długoletniemu doświadczeniu w branży meblarskiej, jesteśmy w stanie zaoferować szeroką gamę mebli z płyty laminowanej. Szafy ubraniowe, komody i szafki nocne to jedne ze standardowych produktów, jednak każde z nich można konfigurować na wiele sposobów.